FAQ:
FAQ
Czy mogę zintegrować aplikację z moim CRM?
Tak, możesz! Przeczytaj nasze API lub poproś o listę integracji systemów CRM.
Jak aktywować usługę?
Aby to zrobić, wykonaj trzy proste kroki:

KROK 1 - Pobierz aplikację z Google Play.
KROK 2 - Załóż konto, zarejestruj firmę i dodaj numery telefonów pracowników. Otrzymasz wtedy linki dla swoich pracowników do pobrania Wire.
KROK 3 - Na swoim koncie uzyskaj pełną kontrolę administracyjną. Śledź wszystkie rozmowy, słuchaj nagrania audio i kontroluj status aplikacji swoich pracowników (aktywny/nieaktywny)

Zapraszamy na 14-dniowy bezpłatny okres próbny.
Po okresie próbnym cena usługi wynosi 19 €/mies. za urządzenie lub 15 €/mies za urządzenie (płatność roczna).
Jak dodać pracowników?
Możesz to zrobić w aplikacji mobilnej w sekcji „Dodaj pracowników". Uzupełnij takie dane dla pracowników: nazwisko, imię, telefon, e-mail służbowy. Potwierdź wprowadzone informacje i wyraź zgodę na aktywację rozliczeń po bezpłatnym 14-dniowym okresie próbnym. Otrzymasz e-maila z osobistymi linkami, za pomocą których Twoi pracownicy będą mogli pobrać aplikację i dane potrzebne do zalogowania się. Twoi pracownicy powinni kliknąć osobisty link, pobrać i zainstalować aplikację. Po aktywacji możesz śledzić status podłączonych aplikacji swoich pracowników i przeglądać wszystkie statystyki, a także dane online.
Gdzie mogę zobaczyć statystyki?
Możesz zobaczyć statystyki na swoim koncie osobistym MyBusiness. Po pobraniu aplikacji i rejestracji otrzymasz e-maila z linkiem do swojego konta. W MyBusiness możesz kontrolować:

- Nieodebrane połączenia
- Nagrania audio
- Statystyki wszystkich połączeń
- Status pracowników aktywny|nieaktywny
- Usługę GetCall itp.
Jak mogę zapłacić za usługę?
Za usługę możesz zapłacić w aplikacji lub na swoim koncie osobistym w sekcji rozliczeń.
Jak chronione są moje prawa?
Przeczytaj nasz Regulamin. Nasza usługa jest zgodna z europejskimi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych. Aby dowiedzieć się więcej o swoich prawach, zapoznaj się z naszym Podręcznikiem użytkownika.
wire@binotel.com
Download now
©All rights reserved 2019
wire@binotel.com
Download now
©All rights reserved 2019