Jak poprawnie skonfigurować Binotel Wire w systemie operacyjnym Android
Wire działa w systemie operacyjnym Android (4.3-11)

Binotel Wire — aplikacja, która dostarcza statystyki połączeń i może nagrywać rozmowy z telefonów komórkowych Twoich pracowników. Nagrania audio i dane połączeń pomagają monitorować i poprawiać jakość usług, nawet jeśli pracownicy pracują zdalnie. Posiada również funkcję integracji z Twoim systemem CRM w odniesieniu do osobistych kart i transakcji klientów. W celu integracji napisz wniosek do pomocy technicznej firmy Binotel na adres wire@binotel.com.

MyBusiness to analityczne SmartSRM konto od firmy Binotel, w którym możesz przeglądać analitykę połączeń, słuchać nagrań rozmów z telefonu, na którym zainstalowano Wire. Również w swoim osobistym koncie MyBusiness możesz zapłacić za usługę, podłączyć dodatkowe funkcje i sprawdzić stan aktywowanych telefonów które transmitują dane.
Korzyści Binotel WIRE:
Aby zainstalować aplikację, musisz mieć połączenie z Internetem. Po zainstalowaniu i skonfigurowaniu Wire, wszystkie rozmowy będą nagrywane bez połączenia z Internetem.
Jeśli do Twojego telefonu podłączony jest internet mobilny, pliki analityczne i audio rozmowy zostaną przesłane do MyBusiness (Twojego systemu CRM), jeśli ta funkcja zostanie włączona przez Administratora w sekcji Transfer danych. Po połączeniu ze stabilną siecią WIFI wszystkie pliki rozmów będą przesyłane na osobiste konto MyBusiness. Ten algorytm pomaga rejestrować dane, jeśli nie masz szybkiego Internetu.
UWAGA! Skonfiguruj telefon zgodnie z instrukcją
Upewnij się, że zezwalasz na wyświetlanie powiadomień Wire w nowych oknac
Upewnij się, że bateria jest wystarczająco doładowana, a telefon nie działa w trybie oszczędzania baterii
Upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca w pamięci telefonu (do przechowywania danych) — ponad 500 mb.
Nagrywanie wyłącza się automatycznie, jeśli rozmiar pamięci telefonu wynosi 300 MB lub mniej
Jeśli Twój telefon został wyłączony, musisz wejść do aplikacji, aby ją aktywować (jeśli nie zezwoliłeś aplikacji na autostart)
Przejdź do MyBusiness (login i hasło są takie same jak w przypadku konta Wire)
Przetestuj aplikację: wykonaj kilka połączeń testowych (przychodzących-wychodzących) z podłączonym Wi-Fi
1
2
4
3
5
6
7
Sprawdź, czy te połączenia pojawiają się w zakładkach: Połączenia-Przychodzące-Wychodzące na koncie MyBusiness
8
Aplikacja nagrywa rozmowy 24/7.
Jeśli nagrywanie rozmów w pewnym momencie nie jest wymagane, możesz wylogować się z Aplikacji. W górnym podmenu kliknij sekcję „Wyloguj" i wprowadź tajny PIN, który można uzyskać od administratora. Aplikacja nie będzie nagrywać rozmów, dopóki pracownik nie zaloguje się w Binotel Wire przy użyciu adresu e-mail i hasła.
  • Wszystkie dane nagrane na smartfonie (bez internetu) zapisywane są w aplikacji.

  • Aplikacja wyświetla ostrzeżenie o konieczności połączenia z Internetem w celu synchronizacji danych z kontem MyBusiness.
Aplikacja Binotel
Wire ma trzy tryby działania, w zależności od tego, jak odbywa się połączenie z Internetem.
Tryb Wifi
  • Dane statystyczne i nagrania dźwiękowe rozmów przekazywane są na konto osobiste MyBusiness (w przypadku włączenia tej funkcji przez Administratora).

  • Gdy połączenie przychodzące pokaże się na ekranie komputera, a interfejs konta MyBusiness w tym czasie jest otwarty, zostanie wyświetlona nazwa kontaktu (to działa z przeglądarką Chrome, na której jest zainstalowana wtyczka Binotel), jeśli w Twoim systemie CRM już istnieje ten kontakt.

  • Jeśli Binotel Wire jest zintegrowany z Twoim CRM, karta z nazwiskiem kontaktu pojawi się również na ekranie telefonu komórkowego.
Tu, w Binotel jesteśmy zawsze gotowi Ci pomóc!
Jak wyjść z aplikacji
  • Wszystkie dane, w tym nagrania dźwiękowe rozmów z Twojego telefonu, są przesyłane do osobistego konta MyBusiness online.

  • Gdy połączenie przychodzące pokaże się na ekranie komputera, a interfejs konta MyBusiness w tym czasie jest otwarty, zostanie wyświetlona nazwa kontaktu (to działa z przeglądarką Chrome, na której jest zainstalowana wtyczka Binotel), jeśli w Twoim systemie CRM już istnieje ten kontakt.

  • Jeśli Binotel Wire jest zintegrowany z Twoim CRM, karta z nazwiskiem kontaktu pojawi się również na ekranie telefonu komórkowego.
Tryb mobilnego internetu (3G, 4G)
Tryb bez połączenia z Internetem
Uwaga!
Słaby sygnał internetowy może utrudnić działanie wtyczki Binotel w Chrome, a także może wpłynąć na szybkość wyświetlania karty z nazwą kontaktu na ekranie telefonu.
Dodawanie pracownika
Przy pierwszym logowaniu do aplikacji możesz dodać pracownika i tym samym powiązać konta administratora z pracownikiem firmy. Administrator będzie otrzymywał wszystkie statystyki i nagrania dźwiękowe rozmów z telefonów dodanych pracowników na swoje konto MyBusiness. Pracownik będzie mógł również przeglądać swoje statystyki osobiste i słuchać nagrań audio na swoim koncie MyBusiness.
Aby dodać pracownika, wprowadź: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i potwierdź kartę pracownika.
Pracownik otrzyma wiadomość e-mail z osobistym linkiem do instalacji aplikacji, z której można korzystać przez trzy dni.
Jeśli użytkownik nie skorzysta z linku w ciągu trzech dni, będzie musiał skorzystać ze starego linku, pobrać aplikację i ponownie sprawdzić swoje dane osobowe w aplikacji.
W aplikacji możesz również dodawać pracowników. W tym celu w górnym podmenu znajduje się przejście do ekranu dodawania nowych pracowników.
W panelu MyBusiness w ukrytych ustawieniach (górne podmenu) lub na głównym ekranie aplikacji, administrator może przeglądać wszystkich dodanych pracowników oraz ich status. Dane dostępne do przeglądania w MyBusiness: numer telefonu, imię i nazwisko, status połączenia, ostatnie połączenie, wersja aplikacji, oraz model telefonu, na którym aplikacja jest zainstalowana.
1
2
3
4
5
6
Nagrywanie rozmów bez połączenia z Internetem/
Wi-Fi;

Rejestrowanie statystyk rozmów (rozpoczęcie, zakończenie, czas trwania połączenia) bez połączenia z Internetem/Wi-Fi;

Status oraz podłączenie nowych pracowników;

Rejestrowanie numeru abonenta przychodzącego/wychodzącego bez połączenia z Internetem/Wi-Fi;
Przesyłanie statystyki i plików audio przez WI-FI na konto osobiste MyBusiness (CRM);

Automatyczny dostęp do konta MyBusiness po pierwszej instalacji aplikacji;

Integracja z systemem CRM (na życzenie);

Przesyłanie statystyki i plików audio za pomocą mobilnego Internetu na konto osobiste MyBusiness (CRM).
wire@binotel.com
Pobierz teraz
©All rights reserved 2019 - 2020
wire@binotel.com
©All rights reserved 2019
Pobierz teraz