Політика конфіденційності «Бінотел» (WIRE)
Введення і сфера застосування

ТОВ «Бінотел» («Бінотел», «ми», «нас», «наші») розуміє, що ваша конфіденційність важлива. Ця Політика конфіденційності ("Політика") призначена для пояснення того, як ми збираємо, використовуємо, обробляємо та зберігаємо вашу особисту інформацію ("Особисті дані") у зв'язку з вашим використанням нашого мобільного додатку WIRE ("Додаток").

Ця Політика пояснює збір та використання персональних даних про наших користувачів, а також про будь-яку фізичну особу, особисті дані якої були надані в Додаток такими користувачами.


Контролер даних

В обмежених випадках, коли «Бінотел» виступає в якості контролера даних (тобто він приймає рішення про цілі обробки), він може використовувати певні мінімальні Персональні дані для наступних цілей:

 • реєстрація та адміністрування аккаунта; а також
 • усунення неполадок і поліпшення нашого Додатку.

Більшість операцій з обробки відбувається через використання WIRE App нашими клієнтами. У контексті такої діяльності ми виступаємо як Обробник даних для Ваших Особистих даних, і ми не маємо особливого контролю за тим, як Ваші Особисті Дані використовують наші клієнти.


Категорії персональних даних

Ми можемо збирати такі категорії Персональних даних про вас:

 • біографічні дані: ваше ім'я, адреса електронної пошти, номер телефону;

 • інформація, що стосується викликів: ім'я абонента та/або номер телефону, ім'я та/ або номер абонента, час очікування, тривалість виклику, час виклику і його запис;

 • особисту інформацію, записану під час дзвінка;
 • фонові дані про місцезнаходження, якщо ця функція увімкнена.


Як ми отримуємо особисті дані

Ми можемо отримати ваші Особисті дані:

 • Коли ви надаєте їх безпосередньо в наш Додаток Wire (наприклад, при реєстрації в нашій системі);

 • Через використання даного Додатку його користувачами.


Основа обробки

У контексті нашої діяльності по обробці даних в якості контролера даних ми можемо покладатися на одне або декілька з наступних правових підстав для обробки ваших Особистих даних:

 • необхідність виконувати наші зобов'язання за нашими умовами та умовами (тобто, надаючи вам наші послуги);

 • необхідність переслідувати свої законні інтереси, такі як вдосконалення нашого програмного забезпечення та його функціональності;

 • будь-яка інша підстава, відповідно до вимог чи дозволених законом у конкретному відповідному контексті.

У контексті нашої діяльності в якості обробника даних ми обробляємо ваші Особисті дані від імені наших клієнтів, які використовують різні правові підстави для обробки і передачі ваших Особистих даних нам.


Цілі обробки

Ми обробляємо ваші Особисті дані з метою:

 • надання послуг вам та нашим клієнтам;

 • реєстрації та адміністрування облікових записів користувачів;

 • управління відносинами з нашими клієнтами;

 • запису та зберіганням дзвінків у фоновому режимі;

 • фіксації аналітики викликів;

 • вирішення технічних проблем, виявлення та виправлення помилок у нашому додатку;

 • дотримання чинного законодавства;

 • запобігання або виявлення шахрайства, порушень безпеки або незаконної діяльності.

У тих випадках, коли ми виступаємо в якості обробника даних, наше використання ваших Особистих даних вельми обмежена, і цілі обробки визначаються відповідним клієнтом (контролером даних).


Фонова обробка даних про місцезнаходження

Деяким з наших клієнтів може знадобитися увімкнене фонове розташування для віддалених працівників.

Такі дані зазвичай є чутливими, тому користувачі повинні розуміти, що вони розкривають дані про місцезнаходження та надають згоду на їх використання.

У налаштуваннях клієнти можуть увімкнути або вимкнути фонове відстеження місцезнаходження. Якщо таке налаштування ввімкнено, ми надсилаємо користувачам сповіщення із запитом дозволити відстеження місцезнаходження.


Передача особистих даних третім особам

Ми можемо поділитися вашими Особистими даними з певними сторонніми постачальниками для полегшення надання наших послуг та належного функціонування додатка. Ми вимагатимемо, щоб усі ці сторонні постачальники підтримували принаймні той самий рівень захисту даних, який ми підтримуємо для таких персональних даних.

Такі сторонні постачальники можуть надавати:

 • послуги програмного забезпечення служб підтримки; і

 • послуги хмарного зберігання.


Інше розкриття ваших особистих даних

Ми можемо розкрити ваші Особисті дані:

 • в тій мірі, в якій це потрібно за законом, або якщо у нас є переконання в тому, що таке розкриття необхідно для проведення офіційних розслідувань або судових розглядів, ініційованих державними і/або правоохоронними органами, або приватними особами, включаючи, але не обмежуючись: у відповідь на повістки до суду, ордери на обшук або постанови суду;

 • в зв'язку зі злиттям, поділом, реструктуризацією або іншими змінами в компанії; або ж

 • нашим дочірнім компаніям або філіалам, тільки якщо це необхідно для операційних цілей.

Якщо ми повинні розкрити ваші Особисті дані для дотримання офіційних розслідувань або судових розглядів, ініційованих державними і/або правоохоронними органами, ми не можемо забезпечити, щоб такі одержувачі ваших Особистих даних зберігали конфіденційність і безпеку ваших Особистих даних.


Цілісність і безпеку даних

«Бінотел» дуже серйозно ставиться до інформаційної безпеки. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб захистити Персональні дані, які ви надаєте нам, від втрати, неправильного використання або несанкціонованого доступу. Ми використовуємо різні засоби захисту, такі як шифрування, контроль цифрового і фізичного доступу, угоди про нерозголошення і інші технічні і організаційні заходи для захисту персональних даних, представлених нам, як під час передачі, так і після її отримання.

Зверніть увагу, що ніяка електронна передача, зберігання або обробка Персональних даних не може бути цілком безпечною. Ми не можемо гарантувати, що заходи безпеки, які ми застосовуємо для захисту особистих даних, ніколи не будуть порушені, або що ці заходи завжди будуть достатніми і ефективними. Тому, хоча ми прагнемо захистити вашу конфіденційність, ми не обіцяємо, і ви не повинні чекати, що ваші Особисті дані завжди будуть залишатися конфіденційними або безпечними.


Термін зберігання даних

Ми будемо зберігати ваші Особисті дані тільки протягом терміну, необхідного для цілей, викладених в цій Політиці. Ми будемо зберігати і використовувати ваші Особисті дані в тій мірі, в якій це необхідно для дотримання наших юридичних зобов'язань (наприклад, якщо нам необхідно зберегти ваші Особисті дані відповідно до чинного законодавства), владнати розбіжності і забезпечувати дотримання наших юридичних угод і політик.

Деякі дані ви можете видалити в будь-який час, деякі дані видаляються автоматично, а деякі дані ми зберігаємо протягом більш тривалого періоду часу, коли це необхідно. Коли ви видаляєте дані, ми слідуємо політиці видалення, щоб гарантувати, що ваші дані будуть безпечно і повністю видалені з наших серверів або збережені тільки в анонімній формі.

Іноді ділові і юридичні вимоги зобов'язують нас зберігати певну інформацію для певних цілей протягом тривалого періоду часу. Наприклад, коли ми обробляємо платіж для вас або коли ви робите платіж нам, ми будемо зберігати ці дані протягом більш тривалих періодів часу, як це потрібно для цілей оподаткування та бухгалтерського обліку. Причини, за якими ми можемо зберігати деякі дані протягом більш тривалих періодів часу, включають:

 • Безпека, запобігання шахрайства та зловживань.

 • Фінансовий облік.

 • Дотримання правових і нормативних вимог.

 • Забезпечення безперервності наших послуг.

 • Прямий зв'язок.


Доступ, огляд, заперечення проти обробки та права

Як європейському резиденту, GDPR надає вам ряд прав відносно використання, зберігання і обробки ваших Особистих даних. У ситуаціях, коли ми виступаємо в якості обробника даних, а наш клієнт є контролером даних, який зберігає ваші Персональні дані, ви повинні зв'язатися з цим клієнтом, якщо ви хочете скористатися будь-якими правами на конфіденційність, зазначеними нижче. Розуміючи певні обставини, ви можете скористатися такими правами на недоторканність приватного життя:

 • Право на доступ - ви можете запитати нас чи обробляємо ми ваші Особисті дані, і у вас є право запросити копію інформації про вас, яку ми зберігаємо.

 • Право на виправлення - у вас є право виправити неточні або неповні Особисті дані про вас, і ви самі можете зробити це в налаштуваннях свого профілю.

 • Право бути забутим - ви можете вимагати видалення з нашої системи інформації про вас, яку ми зберігаємо, і ми будемо виконувати цей запит, якщо тільки ми не будемо мати поважної причини не робити цього.

 • Право на обмеження обробки - якщо застосовуються певні умови, ви можете попросити нас «заблокувати» обробку ваших Особистих даних.

 • Право на переносимість даних - ви маєте право на передачу даних про вас, які ми зберігаємо, в іншу організацію і на отримання Персональних даних в структурованому, широко використовується форматі.

 • Право на заперечення проти автоматичної обробки (включаючи профілювання) - це право дає вам можливість заперечувати проти рішення, заснованого на чисто автоматизованій обробці. В даний час ми не обробляємо ваші Особисті дані для такого типу автоматичного прийняття рішень, включаючи профілювання, але якщо ми вирішимо зробити це в майбутньому, ми надамо вам повідомлення і вибір відповідно до законодавства ЄС про захист даних;

Якщо ви хочете дізнатися більше про GDPR і ваші права: Information Commissioner's Office є надійним джерелом.


Конфіденційність дітей

Наше додаток не призначений для збору Персональних даних від осіб молодше 18 років. Ми свідомо не дозволяємо особам молодше 18 років надавати будь-які Персональні дані на наш Веб-сайт. Якщо ви вважаєте, що ваша дитина, можливо, надала нам свої Особисті дані, ви можете зв'язатися з нами, використовуючи інформацію в розділі «Контакти» цієї Політики, і ми видалимо Особисті дані.


Зміни в цій Політиці

Якщо ми внесемо будь-які істотні зміни в справжню Політику, ми опублікуємо переглянуту Політику на цій веб-сторінці і оновимо зазначену вище "Дату набрання чинності", щоб відобразити дату вступу в силу нової Політики. Ми також повідомимо вас про ці зміни по електронній пошті.


Зв'язатися з нами

Якщо у вас є будь-які питання про цю Політику або по обробці ваших Персональних даних, будь ласка, зв'яжіться з нами за електронною адресою: privacy@binotel.com або вул. Здолбунівська, 7-D, корпус «Z», офіс №207, Україна, Київ, 02081. Binotel також призначив представника в Європейському Союзі з питань захисту даних у відповідності до Статті 27 Загальної Регламенту про захист даних Європейського Союзу. Ви можете зв'язатися з нашим представником за допомогою електронної пошти: privacy@binotel.com або за адресою:

Marcin Wrzesiński
Mozartlaan 542
2625CV Delft
The Netherlands


Наглядовий орган

Якщо ви є суб'єктом даних, чиї Персональні дані ми обробляємо, ви також можете мати право подати скаргу в регулятор захисту даних в одному або декількох державах-членах Європейського Союзу. Тут ви можете знайти список органів із захисту даних в Європі.


Діє з 01.09.2019
Остання редакція: 28.04.2021